Zľava do 30% pri platbe online!
Blog
mydełko
Najzaujímavejšia turecká kozmetika, ktorá sa oplatí kúpiť v Turecku
Publikované 4 September, 2022
Často sa nás pýtate, aká turecká kozmetika je najlepšia? Čo odporúčame? Kde sa oplatí nakupovať a na čo si dať pozor? Rozhodli sme sa preto všetky tieto informácie zhromaždiť a podeliť sa s vami o naše skúsenosti!
Prečítajte si viac
widok Salda
Turecké Maledivy, čo to je a kde to je?
Publikované 30 August, 2022
Viete, čo sú to turecké Maledivy? Počuli ste niekedy toto spojenie, ale neviete, kde to je? V tomto článku odpovieme na tieto otázky a prezradíme vám, odkiaľ sa názov vzal!
Prečítajte si viac
Je Turecko v EÚ, čiže v Európskej únií?
Publikované 20 Jún, 2022
Turecko nie je členom Európskej únie, aj keď časť územia zeme sa nachádzajú v Európe. Prečo je Turecko stále kandidátskou zemou? Aké sú prekážky členstva v EÚ? V tomto príspevku odpovieme na vyššie uvedené otázky.
Prečítajte si viac
Je Turecko v Európe?
Publikované 11 Jún, 2022
Kde sa nachádza Turecko? Aký konetinent? Odpoveď na túto otázku je pomerne zaujímavá..Turecko je jednou z mála zemí, ktoré sa nachádza na dvoch kontinentoch - Ázií a Európe!
Prečítajte si viac
Aké moria obklopujú Turecko?
Publikované 25 Máj, 2022
V predchádzajúcich príspevkoch na našom blogu sme už písali o jedinečnej polohe Turecka z hľadiska geografie a geopolitiky. Dnes by sme sa radi zamerali na jeden konkrétny prvok, ktorý odlišuje vašu obľúbenú prázdninovú destináciu a robí ju tak obľúbenou medzi turistami. Mnohí z Vás si nedokážu predstaviť dovolenku bez mora a Turecko je obklopené až štyrmi!
Prečítajte si viac
Strana 4 z 12
pay with iyzico methods
getContent select content from page_params pp join system_property p on p.numeric_value = pp.alternates_key where page_type = $1 and site = $2 and p.name = $3 order by coalesce(pp.updated_at, pp.created_at) desc limit 1, cookies.info.key