Zľava do 30% pri platbe online!
Blog
kawa
Čo znamená pravá turecká káva?
Publikované 28 November, 2022
Už ste rozmýšľali nad tým, prečo káva v Turecku chutí inak? alebo akým spôsobom môžeme pripraviť tureckú kávu doma? Samozrejme odpoveď na všetky tieto otázky nájdete v našom najnovšom blogu.
Prečítajte si viac
granat
Kedy je sezóna na granáty v Turecku?
Publikované 9 Október, 2022
Pri ceste do Turecka sa často pýtate aké sú najzaujímavejšie plody Turecka? Alebo možno vašu pozornosť pritiahli práve granáty? Pozývame Vás si prečítať nás najnovší príspevok kde si povieme o tom, kedy je sezóna týchto plodov, prečo sa ich oplatí jesť a ako vyzerá rastúce granátové jablko.
Prečítajte si viac
Simit - turecký bagel
Publikované 8 Október, 2022
Čo je Simit a aké sú jeho druhy? S čím chutí najlepšie? Kde v Alanyi ho môžete ochutnať? Na každú z týchto otázok vám v tomto článku odpovieme!
Prečítajte si viac
Widok incekum
Incekum, najnovší turistický objav
Publikované 2 Október, 2022
Dnes by sme vám radi predstavili región Tureckej riviéry, ktorý je medzi turistami stále viac obľúbený. Samozrejme hovoríme o Incekum. Incekum je trochu nedocenené mesto, ale má čo ponúknuť. Radi vám v tomto článku preto predstavíme túto lokalitu a jej atraktívne miesta, ktoré stoja za to vidieť!
Prečítajte si viac
samolot
Otrava jedlom počas dovolenky. Ako si môžem pomôcť?
Publikované 12 September, 2022
Dnešný príspevok na blogu je plne venovaný zdraviu. Aké ochorenie je medzi turistami najčastejšie a ako sa s nimi vysporiadať na dovolenke? Všetko nájdete v tomto článku.
Prečítajte si viac
Strana 3 z 12
pay with iyzico methods
getContent select content from page_params pp join system_property p on p.numeric_value = pp.alternates_key where page_type = $1 and site = $2 and p.name = $3 order by coalesce(pp.updated_at, pp.created_at) desc limit 1, cookies.info.key