Zľava do 30% pri platbe online!
Prečo sa rozhodnúť pre nás?
Bezkonkurenčné ceny
Ponúkame najlepšiu kvalitu a programy za najlepšie ceny. Viete, za čo platíte. Platby sú možné v EUR, USD, TRY a GBP.
Slovensky hovoriaci personál
Okrem slovenčiny hovoríme aj inými jazykmi :) Náš medzinárodný profesionálny tím vám odpovie na všetky vaše otázky.
Ľahká online rezervácia
Rezervujte si výlet, stiahnite si lístok ešte pred odletom! Alebo to urobte bez náhlenia sediac na pláži.
Náš tím

Ümit Madenci - Spolupartner

Ümit je licencovaný sprievodca v Turecku pracujúci v turizme už viac ako 10 rokov. V našej agentúre Ahoj Alanya má dôležitú rolu, je zodpovedný aby všetko išlo hladko. Stará sa o vybavenie objednávok, platieb a samotnú organizáciu výletov.

 

Ovláda anglický a nemecký jazyk, ale veľmi rád vás pozdraví aj českými alebo slovenskými frázami :) Študoval na Mersin Univerzite, odbor "Sprievodca", neskôr na Istanbulskej Univerzite pedagogiku, odbor nemecký jazyk. Po istom čase sa presťahoval do mesta jeho snov, do slnečnej Alanye. K Ümitovým záľubám patrí hlavne cestovanie, príroda ale takisto nepovie nie chutnému koláču.

 
Bekir Uyar - Spolupartner

 Bekir zodpovedá za všetky formálne záležitosti, stará sa o financie a organizovanie výletov, ale tiež nekompromisne bojuje za zodpovedajúcu úroveň služieb s našími partnermi.

Narodil sa v Hatay (Antakya), je to historické mesto na juhovýchode Turecka, blízko sýrskych hranic. Vyštudoval "Manažment" na Univerzite v Edirne, pracoval desať rokov v Unilever v Istanbule. Hladajúc nové výzvy a pokojný stredomorský život sa presťahoval na juh, do Alanye za turizmom. 

Bekir je rodený labužník, výborne varí a miluje jedlo.

Spolu s nami tiež pracujú:
Naši sprievodcovia, cestujúci, milovníci Turecka a stážisti, ktorí s nami zdieľajú ich vedomosti a vášeň pre túto krajinu. Sme hrdí na všetkých našich spolupracovníkov, ktorí si vážia našich zákazníkov.

 

pay with iyzico methods
getContent select content from page_params pp join system_property p on p.numeric_value = pp.alternates_key where page_type = $1 and site = $2 and p.name = $3 order by coalesce(pp.updated_at, pp.created_at) desc limit 1, cookies.info.key