Zľava do 30% pri predplatení online!
Blog
Aktuálne ceny v Turecku (obchody, reštaurácie, alkohol, suveníry, doprava)
Publikované 9 Jún, 2021
Ako sa pripraviť na dovolenku finančne? Aké ceny môžeme očakávať pri lete do Turecka? Keď idete na dovolenku, každý turista si kladie otázku, koľko peňazí by si mal vziať so sebou. Koľko môžu stáť základné potraviny, kozmetika, oblečenie, alkohol alebo suveníry z dovolenky a aké sú náklady na stravu v reštauráciách. Je ťažké niečo povedať, pretože existujú dve skupiny turistov.
Prečítajte si viac
Nové obmedzia v Turecku, môžete íst na dovolenku?
Publikované 2 Jún, 2021
Skutočnosť, že Turecko je lídrom medzi krajinami, ktoré si turisti najčastejšie vyberajú, o tom už každý vie. Preto by každý, kto ide na dovolenku, chcel poznať pravidlá, ktoré v tejto krajine prevládajú a čo je treba dodržať.
Prečítajte si viac
Kebaby, ktoré musíš ochutnať na dovolenke...
Publikované 25 Máj, 2021
S čím sa ti spája Turecko? Mnoho turistov odpovedalo na túto otázku, že s morom, slnkom, nádhernou krajinou a tureckým kebabom. Môže sa to zdať vtipné, ale väčšina ľudí si Turecko spája s kebabom :) Kebab sa spája s nie veľmi vynikajúcim jedlom, skôr s rýchlym občerstvením v stánku na rušnej ulici. Táto špecialita má v skutočnosti v Turecku rôzne využitie, je považovaná za rýchle občerstvenie a tiež ako chutné jedlo v drahých reštauráciách.
Prečítajte si viac
paszport
Čo si zobrať na dovolenku so sebou do Turecka
Publikované 16 Apríl, 2021
Čo si zbaliť do dovolenkového kufra? Tejto otázke najčastejšie čelia ľudia, ktorí prichádzajú do Turecka prvýkrát! Mnoho ľudí zápasí s problémom balenia pred dovolenkou, bez ohľadu na to, koľkokrát ste boli v zahraničí. Zbaliť kufor môže byť skutočnou výzvou. Preto tento príspevok poslúži ako praktický sprievodca, čo si vziať na dovolenku do Turecka? Pripravila som zoznam potrebných vecí, ktoré potrebujete počas dovolenky v tejto krásnej krajine.
Prečítajte si viac
Alanya czy Side wakacje w Turcji
Alanya alebo Side? Kam sa oplatí ísť na dovolenku do Turecka?
Publikované 2 Apríl, 2021
ALANYA ALEBO SIDE? - KDE SA OPLAŤÍ ÍSŤ NA DOVOLENKU ČO SA DOZVIETE V TOMTO VSTUPE: pár slov o Tureckej riviére, pár slov o mestách Alanya a Side a ich histórii, aké turistické zaujímavosti sa oplatí vidieť
Prečítajte si viac
Strana 1 z 2
pay with iyzico methods