Zľava do 30% pri platbe online!
Blog
Top 15 najlepších hotelov na Tureckej riviére
Publikované 19 Október, 2021
Špeciálne pre vás sme usporiadali rebríček najlepších odporúčaných hotelov na pobreží Tureckej riviéry podľa našich nenahraditeľných turistov. Pred vašou dovolenkou stojí za to si prezrieť tento zoznam.
Prečítajte si viac
Dávny Konštantínopol, dnešný Istanbul - história mesta
Publikované 12 Október, 2021
Kedy a ako vzniklo toto mesto? Ako je možné, že sa vyvinulo do takej miery, ako je dnes? Čo stojí za to vidieť v Istanbule? Odpovede na všetky tieto otázky nájdete v tomto príspevku :)
Prečítajte si viac
Modrá mešita v Istanbule
Publikované 5 Október, 2021
Istanbul - jediné mesto na svete ležiace na dvoch kontinentoch, o ktorom už takmer každý počul. Mesto ukrýva mnoho majestátnych pamiatok, ktoré očarujú turistov svojou krásou. Jednou z nich je slávna Modrá mešita, ktorá je jednou z posledných príkladov klasického obdobia islamského umenia v Turecku.
Prečítajte si viac
Oko proroka - význam a história
Publikované 28 September, 2021
Oko proroka alebo po turecky „nazar boncuğu“ je najobľúbenejším darčekom, ktorý je možné priniesť z dovolenky z Turecka. V tomto príspevku bude vysvetlený význam prorokovho oka a jeho história.
Prečítajte si viac
Koronavírus v Turecku (2021)
Publikované 21 September, 2021
Koronavírus (Covid-19) v Turecku. Koľko prípadov existuje? Aká je očkovacia situácia v Turecku? Aktuálne štatistiky k 2. 8. 2021.
Prečítajte si viac
Strana 1 z 5
pay with iyzico methods