Zľava do 30% pri platbe online!
Blog
Turistické zaujímavosti v Turecku, ktoré sa oplatí vidieť
Publikované 27 Júl, 2021
Turecko poteší každého, kto ho má záujem spoznávať, či už kultúrne, kulinársky, prírodne či pamiatkovo. Bolo by nemožné spočítať všetky atrakcie, ktoré Turecko ponúka svojim turistom. My vám ale predstavíme niektoré z turistických atrakcií, ktoré sa oplatí navštíviť počas vašej dovolenky v tejto krásnej krajine.
Prečítajte si viac
Turecký čaj - rituál, ktorý nie každý pozná
Publikované 20 Júl, 2021
Spríjemnite si oddych so šálkou čaju v destinácii, ktorá sa každým dňom stáva čoraz viac obľúbenejšou destináciou sezóny! Turecko dokáže očariť mnohými zaujímavosťami. Avšak, zďaleka najobľúbenejší je turecký çay (čaj).
Prečítajte si viac
Turecké mená, ktoré sú najobľúbenejšie a aký je ich význam?
Publikované 14 Júl, 2021
Nie každý vie, že v Turecku má meno svoj vlastný význam. Aké sú najobľúbenejšie turecké mená? Čo sa za nimi skrýva? Viac sa dozviete v tomto článku.
Prečítajte si viac
Nové obmedzenia v Turecku, môžete ísť na dovolenku?
Publikované 9 Júl, 2021
Skutočnosť, že Turecko je lídrom medzi krajinami, ktoré si turisti často vyberajú, je veľmi dobre známa. Preto každý, kto ide na dovolenku, chce poznať pravidlá, ktoré v tejto krajine platia a čo je treba dodržiavať.
Prečítajte si viac
Letné aktivity pre deti v Alanyi
Publikované 6 Júl, 2021
Prázdniny s deťmi mnohokrát predstavujú neľahkú výzvu. Rodičia detí, ktoré sa rýchlo znudia, omrzí ich piesok a pláž, to vedia najlepšie. Pri výbere dovolenkovej destinácie berieme do úvahy predovšetkým počasie, polohu, pohodlie pre celú rodinu, zaujímavosti v okolí hotela a rôzne atrakcie pre najmenších.
Prečítajte si viac
Strana 1 z 3
pay with iyzico methods