Zľava do 30% pri platbe online!
Blog
Z czego słynie Turcja
Čím je známe Turecko?
Publikované 4 Máj, 2023
Keď počujeme slovo Turecko, ako prvé nám napadne dovolenka, opaľovanie a bezstarostný oddych. Turecko si spájame aj s kebabmi, čiernym čajom, zjednávaním, televíznymi seriálmi a bazármi. Vedeli ste však, že táto krajina má čo ponúknuť oveľa viac a nájdeme tu veľa zaujímavých a jedinečných vecí? Pozývame vás, aby ste si prečítali náš najnovší príspevok!
Prečítajte si viac
Adana kebab
Turecké jedlo - ktoré je najpopulárnejšie a kvôli čomu?
Publikované 27 Marec, 2023
Určite viete, že turecká kuchyňa je považovaná za jednu z najchutnejších na svete. Zamysleli ste sa však niekedy nad tým, aké je najobľúbenejšie jedlo v Turecku a čo ho robí najobľúbenejším spomedzi množstva dostupných jedál?
Prečítajte si viac
widok na zamek
Čo vplýva na populárnosť Aspendos v Turecku?
Publikované 14 Marec, 2023
Premýšľali ste niekedy nad tým, aké sú rímske divadlá v Turecku? Alebo ste možno zvedaví, kde sa Aspendos nachádza a čo ponúka? Pozývame Vás si prečítať náš
Prečítajte si viac
chałwa turecka
Prečo je turecká helva najlepšia?
Publikované 6 Marec, 2023
Turecká helva je uznávaná ako jedna z najchutnutnejších a aj podľa nás to tak naozaj je.
Prečítajte si viac
jedzenie w Turcji
Európske reštaurácie v Alanyi
Publikované 14 Február, 2023
Z dovolenky v Alanyi neodíde nikto hladný! Väčšina turistov prichádza do hotelov All inclusive, kde je možné prakticky celý deň jesť. Takisto mimo hotelu nájdete mnoho miest, kde môžete ochutnať niečo nové alebo len v tureckom prevedení.
Prečítajte si viac
Strana 1 z 12
pay with iyzico methods
getContent select content from page_params pp join system_property p on p.numeric_value = pp.alternates_key where page_type = $1 and site = $2 and p.name = $3 order by coalesce(pp.updated_at, pp.created_at) desc limit 1, cookies.info.key