Zľava do 30% pri platbe online!
Blog
Morské plody v Turecku, ktoré môžete vyskúšať na dovolenke
Publikované 25 Apríl, 2022
Turecko je krajina ako stvorená pre milovníkov jedla a spoznávania nových chutí. Turecká kuchyňa je veľmi dobrá a jej rozmanitosť vám zaručuje, že je tu niečo pre každého. Milovníci mäsa budú môcť ochutnať rôzne druhy kebabov či obyčajnú grilovanú jahňacinu a vegetariáni zase objavia široký výber bezmäsitých výrobkov od „gözleme“ placiek až po zeleninové guláše v špeciálnom hlinenom hrnci a na svoje si tu prídu hlavne milovníci morských plodov.
Prečítajte si viac
Aké ovocie rastie v Turecku?
Publikované 8 Apríl, 2022
V tomto príspevku vám predstavíme zoznam sezónneho ovocia, ktoré môžete počas dovolenky v slnečnom Turecku očakávať. Pozrite sa, ktorý mesiac vám bude najviac vyhovovať.
Prečítajte si viac
wodospad w antalyi
Antalya, čo sa oplatí vidieť na dovolenke?
Publikované 1 Apríl, 2022
Určite si mnohí turisti spájajú Antalyu ako prestupný bod do dovolenkových destinácií. Niektorí z týchto ľudí si však neuvedomujú, že je to aj jedno z najobľúbenejších turistických stredísk, ktoré ponúka širokú škálu atrakcií.
Prečítajte si viac
Hlavné mesto Turecka – vtedy a dnes
Publikované 16 Marec, 2022
Odpoveď na otázku o hlavnom meste Turecka je pre veľa ľudí skutočným problémom a zvyčajne vyžaduje chvíľu zamyslenia. Je hlavným mestom Istanbul alebo Ankara? Ako sa Ankara stala hlavným mestom Turecka? Čo v Ankare stojí za pozretie? V tomto príspevku nájdete odpovede na tieto otázky.
Prečítajte si viac
Atrakcie v Kapadócii, ktoré musíte vidieť
Publikované 15 Marec, 2022
Kapadócia je krajina ako z rozprávky. Tak jedinečná, že pohľad na balóny vznášajúce sa nad nezvyčajnými skalnými útvarmi pozná takmer každý a zakaždým vyráža dych.
Prečítajte si viac
Strana 1 z 7
pay with iyzico methods