Zľava do 30% pri platbe online!
Blog
zdjęcie mostu Stambuł
Kde je Bosporský prieliv a aký má význam?
Publikované 23 Január, 2023
Už ste niekedy premýšľali nad tým, akú funkciu môže spĺňať Bosporský prieliv? Alebo vás zaujíma, či sa toto miesto oplatí vidieť? V tomto príspevku vám trochu porozprávame o histórií zviazanej s týmto miestom.
Prečítajte si viac
wakacje w Turcji
Počasie v Turecku počas roka - prehľad mesiacov.
Publikované 13 Január, 2023
Aké je počasie v Turecku? Ktoré mesiace sú najlepšie a ktoré najhoršie na príchod? Kedy sa kúpať v mori, kedy ho navštíviť? Vitajte v našom prehľade roka.
Prečítajte si viac
statek piracki
Pirátska dovolenka v Turecku - je to možné?
Publikované 6 Január, 2023
Dnes vám priblížime pirátsku tematiku, ktorá je napriek trochu zabudnutej histórii dôležitým prvkom tureckého miestneho turizmu a spájajú sa s ňou mimoriadne zaujímavé príbehy. Možno si myslíte... ako to? prečo? Vedeli ste, že v Turecku boli pirátske dediny a boli to práve piráti, ktorí vládli okrem iných aj v Alanyi? Ak chcete vedieť viac, prejdite nadol.
Prečítajte si viac
biżuteria
Zlato v Turecku, kde a či sa oplatí kúpiť
Publikované 23 December, 2022
Dnes si povieme niečo o tureckom zlate. Keďže je zlato v Turecku veľmi žiadané rozhodli sme sa túto tému viac rozviesť. Pozývame Vás, aby ste si prečítali tento príspevok. Okrem iného, sa dozviete prečo je to dobrá investívica, kde sa oplatí turecké zlato kúpiť a prečo.
Prečítajte si viac
ayran zdjęcie
Čo to je Ayran? Recept na Ayran
Publikované 16 December, 2022
Počuli ste už niekedy slovo Ayran? Alebo sa možno pýtate, čo to je a čo to znamená? V najnovšom príspevku vám prezradíme, čo to je a prečo po ňom Turci tak často siahajú. Pozývame!
Prečítajte si viac
Strana 2 z 12
pay with iyzico methods
getContent select content from page_params pp join system_property p on p.numeric_value = pp.alternates_key where page_type = $1 and site = $2 and p.name = $3 order by coalesce(pp.updated_at, pp.created_at) desc limit 1, cookies.info.key