Zľava do 30% pri platbe online!

Letné výlety v Turecku

Odchod z
región
región
hotel
Kemer

Kemer, Turecko – výlety z mesta nielen za krásami riviéry

Ubytovali ste sa v meste Kemer? Výlety po Turecku z tejto destinácie môžete s nami podnikať všetkými smermi! Pozrite sa na paletu našich exkurzií.

Jednou z najpopulárnejších destinácií pre štart vašich výletov po Tureckej riviére je práve Kemer. Výlety z tejto strategickej lokality vás môžu zaviesť za históriou, odpočinkom i dobrodružstvom, na krištáľové pláže i na vrcholky hôr. Zverte ich organizáciu nám a užívajte si vašu nevšednú dovolenku plnými dúškami!

Z mesta Kemer na výlety podľa vášho výberu

Relaxujte v tureckých kúpeľoch alebo sa vydajte na rafting do divokých kaňonov. Objavujte tureckú históriu i prírodu. U nás nie sú vaše možnosti obmedzené. Nenašli ste sa v našej ponuke? Dokážeme pripraviť i VIP výlet na mieru!

Na mnohých z našich výletov môžete využiť služby česky i slovensky hovoriacich sprievodcov. Medzinárodné výlety sú organizované v angličtine, ruštine a nemčine.

Na rozdiel od niektorých agentúr u nás zahŕňame do ceny výletu kľúčové položky. O prípadných príplatkoch váš vždy informujeme.

Avšak, nemajú automaticky rezervované sedadlo a jedlo. Obe môžete dokúpiť, prípadne cestovať s dieťaťom na kolenách.

Máte otázky k výletu či iné, všeobecnejšie otázky? Kontaktujte nás a my vám radi odpovieme.

Vyhľadať
Vyčistiť
Trvanie
VyčistiťKategórie
Vyčistiť

Vybavenie
Vyčistiť
tureckie malediwy Salda
NOVINKA

SLOVENSKÝ SPRIEVODCA
Pamukkale a Salda jazero
Utorok, Štvrtok
Jednodňové
Zaplatiť teraz
-10%
62 €
56 €
NOVINKA

SLOVENSKÝ SPRIEVODCA
Jazero Salda a Sagalassos
Streda
Jednodňové
Zaplatiť teraz
-10%
62 €
56 €
magiczna kraina Kapadocja
NOVINKA

SLOVENSKÝ SPRIEVODCA
Kapadócia
Streda
2 dňový výlet
Zaplatiť teraz
-10%
109 €
98 €
Istanbul 1dňový výlet (letecky)
denne
Jednodňové
Zaplatiť teraz
-10%
189 €
170 €
Nemôžete nájsť výlet, ktorý vás zaujíma?

Kontaktujte nás, určite nájdeme riešenie
Kemer sa nachádza západne od letiska v Antalyi, približne 35 km ďaleko. Je to typická turistická oblasť ležiaca medzi pohorím Taurus a Stredozemným morom. Kemer má mierne odlišné podnebie ako zbytok Tureckej riviéry - je zelenší, pláže sú predovšetkým kamenisté, ale malebne umiestnené v zátokách. Samotný Kemer je malé mestečko s príjemným centrom, jachtárskym prístavom a malými krčmami. V okolí sa nachádzajú iné turistické ciele, ako je Beldibi, Kuzdere, Göynük na východe a Kiriş, Çamyuva a Tekirova na západe. V blízkosti Kemeru môžete navštíviť zaujímavé miesta. Jedným z nich je starobylé mesto Phaselis, ktoré môžete navštíviť na jednej z našich prehliadok. Okrem toho sa tu nachádza nádherné mesto Olympos. Nadšencov aktívneho odpočinku priláka kaňon Göynük alebo treking k takzvaným „požiarom chiméry“, kde zo zeme vychádza plyn a pri kontakte s kyslíkom vytvára stále horiace požiare ... toto miesto vypadá výnimočne najmä večer! Veľkým lákadlom je aj možnosť vyviezť sa lanovkou na vrchol Olympos (v skutočnosti Tahtali) do nadmorskej výšky 2366 metrov nad morom. Aj uprostred horúceho leta nájdete na vrcholkoch hôr trochu snehu! Výlety, ktoré z Kemeru odporúčame sú (okrem vyššie uvedených): Demre - mesto St. Nicholas a potopená staroveká Kekova, Antalya - krásne a živé mesto, Kapadócia a Pamukkale.
pay with iyzico methods