Zľava do 30% pri platbe online!

Letné výlety v Turecku

Odchod z
región
región
hotel
Alanya

Turecko, Alanya – výlety za spoznávaním i dobrodružstvom

Slová Alanya, výlety a Turecko patria k sebe. Pozrite sa, kam odtiaľto môžete vyraziť. V našej ponuke je toho dosť pre každého. A ak nie, môžeme sa dohodnúť i na individuálnom programe!

Máloktorá krajina sa môže pochváliť prírodným a kultúrnym dedičstvom v takej miere, ako Turecko. Alanya a výlety tak k sebe neodmysliteľne patria – práve toto nádherné prímorské letovisko je vďaka svojej polohe ideálnym odrazovým mostíkom k objavovaniu ďalších perál Turecka. Vydajte sa na jednu takúto cestu s nami.

Alanya je klenot Stredomorskej riviéry. Alanya je jedno z najobľúbenejších dovolenkových miest v Turecku. Nachádza sa na juhu zeme, v najteplejšej oblasti Turecka. Je preslávená krásnym počasím a vysokou vlhkosťou po celý rok. Alanya je správnou destináciou pre turistov, ktorí majú radi nielen krásne pláže, prehliadky pamiatok, ale zároveň túžia po nočnej zábave a nakupovaní. Mesto sa tiahne pozdĺž najznámejších pláží, z toho - 4 km dlhá pláž Kleopatra - leží na západe. Je označená symbolom Modrej vlajky. Je čistá, má jemný piesok a dobre pripravený vstup do vody. Z pláže môžete vidieť nádherný polostrov s historickou pevnosťou na vrchole, známou ako Kale Hill. Existuje niekoľko spôsobov, ako sa tam dostať, vrátane najnovších atrakcií - lanovky Teleferik.

Pláže mesta Alanya sú verejné! Vstup sa neplatí, ale za poplatok si môžete prenajať ležadlá a slnečníky. Alanya je tiež ideálnym miestom, odkiaľ môžete vyraziť na výlety. Začínajú sa tu najobľúbenejšie výlety v regióne. Fanúšikovia nočného života a zábavy nájdu veľký výber reštaurácií, klubov a barov. Počas dňa môžete stráviť hodiny nakupovaním na trhoch a bazároch. Večer zase navštíviť niektorý z nočných klubov. Alanya sa nachádza 120 km od letiska v Antalyi a asi 45 km od menšieho letiska v Gazipaşe.  V Alanyi sú zriadené regióny ako: Keykubat, Kleopatra, Centrum. V okolí mesta sú menšie štvrte, kde taktiež nájdete veľa hotelov, ako napríklad: Mahmutlar, Kestel, Tosmur, Oba, Konakli, Türkler, Avsallar, Okurcalar. Zo všetkých týchto miest vás vyzdvihneme a váš výlet sa môže začať!

Vyhľadať
Vyčistiť
Trvanie
VyčistiťKategórie
Vyčistiť

Vybavenie
Vyčistiť
tureckie malediwy Salda
NOVINKA

SLOVENSKÝ SPRIEVODCA
Pamukkale a Salda jazero
Utorok, Štvrtok
Jednodňové
Zaplatiť teraz
-10%
49 €
44 €
BESTSELLER

SLOVENSKÝ SPRIEVODCA
Side Manavgat
Pondelok, Štvrtok
Jednodňové
Zaplatiť teraz
-10%
29 €
26 €
NOVINKA

SLOVENSKÝ SPRIEVODCA
Jazero Salda a Sagalassos
Streda
Jednodňové
Zaplatiť teraz
-10%
49 €
44 €
Alanya výlet loďou
denne
Jednodňové
Zaplatiť teraz
-25%
25 €
19 €
BESTSELLER
Hamam (turecké kúpele)
denne
Poldenný
Zaplatiť teraz
-10%
15 €
14 €
BESTSELLER
Buggy Safari
denne
Poldenný
Zaplatiť teraz
-10%
49 €
44 €
NOVINKA

BESTSELLER
Džípy a loď
Pondelok, Piatok
Jednodňové
Zaplatiť teraz
-17%
35 €
29 €
NOVINKA
Akvárium kyvadlovou dopravou
Utorok, Štvrtok, Sobota
Jednodňové
Zaplatiť teraz
-10%
49 €
44 €
SLOVENSKÝ SPRIEVODCA
Alanya výlet pirátskou loďou
denne
Jednodňové
Zaplatiť teraz
-15%
30 €
26 €
magiczna kraina Kapadocja
NOVINKA

SLOVENSKÝ SPRIEVODCA
Kapadócia
Streda
2 dňový výlet
Zaplatiť teraz
-10%
77 €
69 €
Paragliding
denne
Poldenný
Zaplatiť teraz
-10%
71 €
64 €
NOVINKA

SLOVENSKÝ SPRIEVODCA
Alanya Panorama
Utorok, Štvrtok, Nedeľa
Poldenný
Zaplatiť teraz
-10%
19 €
17 €
Istanbul 1dňový výlet (letecky)
denne
Jednodňové
Zaplatiť teraz
-10%
189 €
170 €
SLOVENSKÝ SPRIEVODCA
Perge Aspendos Kurşunlu
Sobota
Jednodňové
Zaplatiť teraz
-10%
49 €
44 €
Nemôžete nájsť výlet, ktorý vás zaujíma?

Kontaktujte nás, určite nájdeme riešenie

Objavte to pravé Turecko. Alanya je na výlety ako stvorená

Príjemná teplota, čisté pláže, priezračné more i obloha, množstvo pamiatok, bazárov, reštaurácií a barov, prepracovaná infraštruktúra zameraná na cestovný ruch… To všetko robí z mesta Alanya hotový magnet pre dovolenkárov. Táto príťažlivosť môže byť tak silná, že sa vám ani nebude chcieť odísť. Alanya má čo ponúknuť! Vďaka svojej polohe je Alanya perfektným východiskovým bodom pre celú radu kratších i dlhších výletov. Prečo jeden takýto nepodniknúť aj s Ahoj Alanya?

Nenašli ste v našej ponuke výlet, ktorý by vás zaujal? Sme schopní zorganizovať i špeciálny VIP výlet iba pre vás a vašich priateľov! Kontaktujte nás, ak máte o takéto riešenie záujem.

 

Prečo si na výlety v meste Alanya a okolí vybrať nás?

Zaujímate sa o históriu alebo kultúru a výlety majú pre vás predovšetkým náučnú hodnotu? Alebo milujete prírodu a dych berúce romantické scenérie? Očakávate adrenalín a dobrodružstvo? Preferujete relax či zábavu? U nás nájdete výlety, ktoré spĺňajú každú z týchto preferencií.

 

Zamestnávame česky a slovensky hovoriaci personál, ktorý vás bude počas výletu sprevádzať. Túto možnosť ponúkame u väčšiny našich zájazdov. Ďalšie, prevažne "dobrodružnejšie" výlety, ako je potápanie, šnorchlovanie, paragliding atď. sa organizujú v medzinárodných skupinách s anglicky, nemecky a rusky hovoriacimi sprievodcami.

 

Výlet si u nás môžete zarezervovať kedykoľvek. Napríklad už pred odletom do Turecka alebo i v priebehu vášho pobytu. Pamätajte, že v hlavnej sezóne idú výlety na dračku, preto odporúčame radšej rezervovať v predstihu. Samotná rezervácia vám nezaberie veľa času. Jednoducho vyplníte všetky potrebné údaje online.

Jednou z našich konkurenčných výhod je i cenová dostupnosť našich výletov. Vyskúšajte porovnať ceny našich výletov a porovnať s konkurenciou! Zároveň, v porovnaní s niektorými lokálnymi agentúrami netlačíme cenu neúmerne dolu na úkor kvality. Nízko nákladové výlety týchto agentúr trpia nekoncepčnosťou, absenciou sprievodcu, zbytočne dlhými zastávkami v obchodoch a príplatkami za drobnosti.

Na rozdiel od niektorých agentúr berieme tieto položky ako samozrejmosť. Okrem nich obvykle do ceny zahrňujeme aj ďalšie položky, ako sú obedy, vybavenie, vstupenky, apod.

 

Výlety po Turecku z mesta Alanya sú pre deti zdarma

Beriete so sebou na výlet vaše ratolesti? Nezabudnite to uviesť pri objednávke, aby ste mohli uplatniť prípadnú zľavu!

Ako výlet z Alanye prebieha?

Prebehla vaša rezervácia úspešne? Ak áno, priebeh výletu bude vypadať nasledovne:

  1. Vyzdvihneme vás v stanovený čas pri vašom hoteli, ktorý ste pri rezervácii uviedli. Náš autobus obvykle zastaví pred hlavným vchodom či vstupnou bránou hotelu. V prípadoch, kedy nie je možné pri vchode do hotelu parkovať, vás v predstihu požiadame o krátky presun k hlavnej ulici či diaľnici.
  2. V našom autobuse sa nedostatku pohodlia nemusíte obávať. Pohodlné sedadlá, dostatok priestoru a klimatizácia sú u nás samozrejmosťou. Jazdíme v diaľkových autobusoch vhodných k dlhším presunom. V našom vozovom parku nenájdete síce charakteristické, ale nie veľmi pohodlné autobusy "dolmush".
  3. Program výletu sa drží určeného harmonogramu. Vo výnimočných prípadoch si vyhradzujeme právo na jeho zmenu, ak dôjde k nepredvídateľným udalostiam. V takomto prípade sa vždy vynasnažíme nahradiť vynechaný bod programu jeho vhodným ekvivalentom.
  4. Na záver výletu všetkých účastníkov výletu zavezieme do ich hotelov.

Náš tip: Počas jednodenných výletov nie je povinné brať si so sebou cestovný pas. Počas viacdenných výletov s ubytovaním to ale odporúčame. Avšak, doklad totožnosti je vhodné a užitočné mať pri sebe za každých okolností.

 

Je možné výlet z mesta Alanya zrušiť či zmeniť?

Samozrejme môže nastať situácia, kedy sa plánovaného výletu nebudete môcť z akéhokoľvek dôvodu zúčastniť. V takomto prípade môžete výlet stornovať. Prosíme, aby ste tak učinili najneskôr 24 hodín pred jeho plánovaným zahájením. V takom prípade vám ešte môžeme uhradenú čiastku vrátiť.

U výletov zrušených na poslednú chvíľu, teda menej ako 24 hodín pred zahájením, peniaze bohužiaľ nevraciame. Jedinou výnimkou je náhla zmena zdravotného stavu, ktorú vám potvrdí lekár.

Zmena sa ale nemusí týkať iba stornovania. Ak chcete svoj výlet posunúť na iný dátum, vybrať si iný, prípadne zmeniť počet osôb, učiňte tak opäť prosím v najmenej jednodňovom predstihu, aby sme sa mohli zmenám včas prispôsobiť. Ďakujeme!

Máte na nás akékoľvek ďalšie otázky? Neváhajte nás kontaktovať a my vaše otázky radi zodpovieme!

pay with iyzico methods